פסיכותרפיה אישית, זוגית וקבוצתית

הדרכות

הדרכה בפסיכותרפיה הינו מפגש של מדריך ומודרך שמטרתו לעבד תהליכים טיפוליים שחווה המודרך, לעזור לו לגבש את עצמו כמטפל, ולבנות את התנאים הטובים ביותר לצמיחתו המקצועית. כך הדרכה היא לא רק העברת ידע והנחייה קונקרטית לגבי אופן העבודה. חשוב לי לסייע לאיש/ת המקצוע לפתח ולהצמיח את דרכם הטיפולית הייחודית ובהתאם לכך לתרום למטופליהם ככל הניתן. בנוסף אני נוטה לחבר את המודרכ/ת לידע המקצועי שצברתי על מנת לאפשר למידה הן מידע תאורטי והן מניסיוני.

לאלו המעוניינים בהדרכה אעזור ביצירת ברית טיפולית, גיבוש העמדה הטיפולית ותכנון הטיפול. במידת הצורך נדון ביחסי מטפל-מטופל, דילמות תיאורטיות ואישיות של המטפל, שלבים שונים במהלך הטיפול וסיומו, ושאלות אתיות.

ההדרכה יכולה להתאים לאנשי ונשות מקצוע בתחום הטיפול הנפשי ממגוון התמחויות הנמצאים/ות בשלבים שונים בהיפתחות המקצועית שלהם.

בנוסף להדרכה פרטנית, אני מדריך ומנחה קבוצות פרקטיקום וקבוצות הדרכה במסגרות מקצועיות. ההדרכה מתנהלת באווירה חמה ואוהדת שמכוונת לצמיחה אישית ולהעמקה המקצועית. מניסיוני הקבוצה מאפשרת למידת עמיתים והיא בעלת ערך מוסף בהבנת תהליכים בין אישיים ותהליכים קבוצתיים המתרחשים ב"כאן ועכשיו" הקבוצתי.

 

 

ד"ר יאיר אפטר

ד"ר יאיר אפטר

 

מתלבטים? פנו אליי…

אתם לא לבד!
אם יש לכם התלבטות, שאלה, אם אתם סובלים ממצוקה ומעוניינים בייעוץ או הכוונה.
צרו קשר לייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות
בטלפון: 050-4389660
או מלאו את פרטיכם ואשוב אליכם בהקדם.