פסיכותרפיה אישית, זוגית וקבוצתית

גירושין בשיתוף פעולה

במידה והחלטתם להתגרש ואתם לא רוצים להיכנס למאבק יקר ומסלים המלווה בכעס, כאב ואובדן. גירושין בשיתוף פעולה מציע לכם לווי משפטי, רגשי וכלכלי על ידי אנשי מקצוע הפועלים בצוותא לבניית הסכם גירושין הוגן ויציב תוך שמירה על האינטרסים של כל אחד מכם, ושמירה על טובת הילדים שלכם.

בניגוד לאפשרויות אחרות, שיתוף הפעולה מתקיים כל העת בין אנשי המקצוע המלווים את שניכם. אנשי הטיפול ועורכי הדין בהליך זה הוכשרו לכך והם נבחרים על ידיכם ומיעצים לכם על פי בחירתכם. כל הצוות עובד בשיתוף פעולה למען רווחת כל בני המשפחה כשאחת המטרות היא לשמור על יחסי שיתוף גם אחרי הגירושין.

מטרת הצוות המקצועי היא לגבש אתכם הסכם המשקף את טובת המשפחה כולה ואת האינטרסים והצרכים של שני הצדדים, לשמור על המשך קשר תקין ויחסים של שני ההורים עם הילדים במשפחה, בעת תהליך הפרידה ולאחריו. ההליך מתבצע ללא מעורבות של בית משפט למעט אישור ההסכם בבית המשפט ומתן תוקף של פסק דין. הליך זה מהיר יותר, זול יותר ומלווה באנשי טיפול התומכים בשניכם ובילדיכם ללא מעורבות של בית משפט אזרחי או רבני.

במסגרת ההליך אוכל לשמש כיועץ מסומך מטעם IACP שיעזור לכם להתמודד עם ההיבטים הרגשיים של הליך הגירושין ולהוות חבר צוות גירושין בשיתוף פעולה הכולל עורכי דין ויועץ פיננסי שיתמוך וילווה אתכם לאורך ההליך עד לסיומו.

 

 

ד"ר יאיר אפטר

ד"ר יאיר אפטר

 

מתלבטים? פנו אליי…

אתם לא לבד!
אם יש לכם התלבטות, שאלה, אם אתם סובלים ממצוקה ומעוניינים בייעוץ או הכוונה.
צרו קשר לייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות
בטלפון: 050-4389660
או מלאו את פרטיכם ואשוב אליכם בהקדם.